Imitacja drewna

O materiałach drewnopodobnych

imitacja drewna

Panele akrylowe – opinie użytkowników

Author: Brak komentarzy Share:

Panele akrylowe są produktem, który zyskuje coraz to większą popularność. Aby przekonać się, czy rzeczywiście jest to tak dobra technologia, jak zachwalają to producenci, postanowiliśmy poszukać w Internecie informacji na ten temat. To, co najbardziej nas interesowało to to, czy elewacje drewnopodobne wykonane z akrylu, rzeczywiście są tak trwałe, estetyczne i łatwe w montażu, jak zachwalają to rozliczne reklamy. Zdecydowaliśmy o konieczności gruntownego przejrzenia Internetu w poszukiwaniu wiarygodnych opinii. Te najciekawsze, publikujemy poniżej.

„Dekoracje ścian od zawsze były moją pasją. Nie mogłam ścierpieć myśli, że będą musiała żyć w szarym i nudnym domu, jakich pełno jest na około. Dlatego od długiego czasu poszukiwałam czegoś, co pozwoli mi odmienić wygląd swojego domu o 180 stopni. Skuszona pozytywnymi opiniami, zdecydowałam o zakupie materiałów na wykonanie elewacji drewnopodobnej . Nie będę oszukiwać – skłoniła mnie do tego ich przystępna cena oraz bardzo duży wybór możliwości wykończenia kolorystycznego wzorów imitacji drewna w postaci elastycznej deski dekoracyjnej. Bez trudu znalazłam firmę, która zajmuje się sprzedażą tego typu materiałów, a oferowane przez nią panele akrylowe w postaci elastycznych desek dekoracyjnych spełniają naprawdę najwyższe standardy użytkowania. Zamówienia dokonałam online i towar dotarł do mnie już po kilku dniach. Solidnie zapakowany w kartonach, zabezpieczony folią, także że nie miałam wątpliwości, że żaden element nie został uszkodzony. Przystępna cena za 1 mkw szła jednocześnie w parze z bardzo dużym wyborem wykończenia kolorystycznego instalacji, a także możliwością jednoczesnego zamówienia odpowiednich klejów, tak abyśmy mogli od razu przystąpić do pracy, bez konieczności tracenia czasu na poszukiwania dodatkowych produktów.”

Anna z Wielkopolski.

„Elastyczne deski elewacyjne znam już kilka lat, poznałem je jeszcze wtedy, kiedy nie były dostępne w na rynku w takiej ilości jak dziś. Już wtedy zrobiły na mnie dobre wrażenie. Głównie za sprawą swojej dużej elastyczności i niewielkiego ciężaru. Postanowiłem że wykorzystam ten produkt i niezwłocznie się po niego udam. Miałem wobec niego liczne plany, a jednymi z nich było wykonanie przy pomocy tych elastycznych desek  kompletnej południowej elewacji swojego budynku. Tym bardziej się ucieszyłem, kiedy kilka miesięcy temu dowiedziałem się o ciekawej promocji na deski elastyczne  imitujące drewno. U producenta  okazało się że wybór kolorów wykończenia desek dekoracyjnych wzorów jest naprawdę ogromny i rzeczywiście jest z czego wybierać. Nie tracą zbędnie czasu, zakupiłem 30 mkw i zabrałem się za przygotowania powierzchni pod klejenie. Przyznam, że praca z układaniem elewacyjnych, elastycznych desek dekoracyjnych nie należy do wymagających, jednak potrzeba w nią włożyć wiele dokładności – od tego będzie zależał ostateczny efekt naszej pracy, czyli wytrzymałość i dokładność ułożenia całej warstwy imitacji drewna na elewacji. Polecam tę formę ozdabiania ścian tym wszystkim, którzy do tej pory nie znaleźli dla siebie innego, równie skutecznego i godnego polecenia rozwiązania. Jestem pewien że elastyczne deski elewacyjne  w postaci paneli akrylowych was nie zawiodą.”

Łukasz, kierowca

O panelach elewacyjnych w postaci elastycznych desek dekoracyjnych  mogę powiedzieć naprawdę wiele, bo towarzyszą mi już od kilku lat. Dokładnie w 2010 roku wykorzystałam elastyczne deski panele akrylowe do tego, aby stworzyć z nich trwałą i estetyczną wschodnią elewację jednego domu . Z uwagi na to, że posiadam aż 3 domy, poszukiwałam produktu nie tylko trwałego i ładnego, ale przede wszystkim dostępnego w niskiej cenie. panele akrylowe w postaci elastycznych imitacji desek elewacyjnych znakomicie zdały w tej roli egzamin. Dziś cieszę się, że mycie ścian po zimie nie zajmuje mi wiele czasu i wystarczy je tylko spłukać wodą. To jednak nie jedyna zaleta, jaką mają do zaoferowania deski akrylowe. Są one bardzo lekkie, dzięki czemu przenoszenie, magazynowanie oraz układanie na ścianach nie jest niczym trudnym i skomplikowanym. Co więcej, szeroki wybór wzorów kolorów elastycznych paneli elewacyjnych , bardzo zachęca do tego, aby zakupić ten produkt nie tylko z myślą o elewacji zewnętrznej, ale również do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Przykładem ciekawego i bardzo wygodnego zastosowania takich elewacji może być salon. Umieszczone na ścianie doskonale komponują się z użytą obok imitacją cegły. Polecam to rozwiązanie wszystkim, ceniącym nie tylko dobrą cenę, ale i prostotę użytkowania.

Adrian P. 29 lat

Panele akrylowe były dla mnie przez długi czas nowością. Tak mocno się interesowałem tą tematyką, że postanowiłem z bliska sprawdzić czym ten produkt jest oraz jakie zalety ma do zaproponowania. Na próbę zakupiłem kilka metrów kwadratowych, z postanowieniem ich samodzielnego montażu. Pełen obaw, przystąpiłem do prac. Ich przebieg nie był tak ciężki, jak początkowo się spodziewałem. Wystarczyło tylko zastosować mocny, elastyczny klej i odpowiednio przygotować powierzchnię, zapewniając jej idealną czystość. Łączny czas montażu wszystkich paneli, nie zajął więcej niż kilka godzin. Muszę przyznać, że była to jedna z przyjemniejszych i łatwiejszych do wykonania prac, z jakimi miałem kiedykolwiek kontakt podczas remontu domu. Od tamtego momentu elastyczne deski dekoracyjne są jednymi z moich najulubieńszych materiałów dekoracyjnych w moim domu.

Michał, informatyk

Poniżej zdjęcia elastycznych paneli akrylowych

Previous Article

Jaki materiał na elewację?

Next Article

Jak wybierać materiały elewacyjne?

Przeczytaj także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *